امروز : سه شنبه 08 خرداد -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

تفریحات دریایی در کیش

تفریحات دریایی کیش

از غواصی و اسکوتر زیر دریایی که زیر دریاست تا فلای بورد و سارافل که بالای آن که در ادامه توضیح کوتاهی راجع به آنها میدهیم بخشی از تفریح های کیش هستند که علاقه مندان خاص خود را پیدا کرده از محبوبیت زیادی نیز برخوردار میباشند. با ما همراه باشید.

اسکوتر زیر دریایی

برای اسکوتر زیر دریایی جنسیت مهم نیست ولی محدودیت سنی وجود دارد. برای این تفریح دریایی در کیش حد اقل سن 12 سال تعریف شده است. یک زیردریایی کوپه بدون سقف به همراه یک مربی که در کنار شماست.

غواصی

اگر شنا بلد هستید میتوانید تا عمق 4 تا 8 متری شاهد ماهی ها، مرجان ها و صدف ها باشید. دریای خلیج فارس قطعا نمایش شگفت انگیزی را به شما نشان خواهد داد.

سارافل

یک دونفره ی انتخابی. سارافل به شما این اجازه را میدهد تا در ارتفاع صد متری روی سطح آب به پرواز درآیید. شما میتوانید از این دستگاه به صورت یک نفره یا دو نقره همزمان استفاده کنید.

فلای بورد

اگر 18 سال به بالا هستید و جلیقه نجات خود را هم تن میکنید میتوانید برای خودتان یک آکروبات کار شوید. فشار آب که از یک جت اسکی تامین میشود شمارا به حرکت در می آورد. به هر طرف که بخواهید.

پدل بورد

بگذارید به سطح دریا برگردیم روی یک تخته موج سواری که میتوان با آن روی دریا پیاده روی کرد. پدل بورد محبوب به نظرم گزینه مناسبی برای خوانواده باشد.

بنانا

محال است که ببینید و خندتان نگیرد. مخصوصا وقتی که پر باشد. همینطور محال است جیغ نزنید وقتی خودتان سوار بر این موز بزرگ هستید و دارید توسط یک تند رو کشیده میشوید. یادتان باشد حداقل باید سه نقر باشید تا بتوانید از این تفریح دریایی لذت ببرید.

شاتل

تویوپ های گردی که بارها خاطرات آن مرور میشود و جزو پر طرفدار ترین تفریحات دریایی کیش میباشد. فقط حواستان باشد توی آب نیفتید و از قافله عقب نمانید.

رزرو و پشتیبانی :  09900993554

خرید بلیط مکان های تفریحی در کیش