امروز : چهارشنبه 05 آبان -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

تفریحات جزیره کیش

خرید و رزرو تفریحات کیش با تخفیف

وقتی پای تخفیف کیش به میان میاید در فضای اینترنت پر میشود از سایت های مختلف. اما از کجا خرید خود را انجام دهیم؟ سفرنیکان پارس با 5 سال سابقه ارائه خدمات تفریحی کیش با فراهم کردن بستری برای کم شدن واسطه ها اقدام به فروش مستقیم بلیط کرده است. این به این معنی است که شما میتوانید تمام تفریحات کیش را با تخفیف ویژه ای از ما دریافت کنید که با قیمت روی بلیط آن بسیار فاصله دارد. برای خرید بلیط تفریحات کیش به صورت اینترنتی میتوانید با چند کلیک ساده اقدام به خرید خود کنید. تمامی بلیط ها دارای کد خرید میباشد و شما نیاز به داشتن بلیط کاغذی ندارید. این مسئله جدای از سرعت و لذت خرید در حفظ و نگهداری منابع طبیعی نیز کمک خواهد کرد.

 

چرا خرید از سفر نیکان ؟

وقتی حرف از خدمات گردشگری به میان میاید افراد و شرکت های مختلفی را میبینید که خدماتی ارائه میکنند. حتما تا به حال تچربه کرده اید یا شنیده اید که توری تهیه شده ولی بعد از پرداخت هزینه دیگر نه شعار تبلیغاتی میان است و نه آن استقبال پر شور!

سفر نیکان پارس

ما و شما پایه های سفر نیکان را تشکیل داده ایم. پایه های اصلی این شرکت معتبر گردشگری شما گردشگران عزیز ما هستید. و خانواده سفر نیکان نیز همیشه با روحیه کار تیمی و رشد در صدد ایجاد ثبات در پایه های این گروه میباشد.

مجوز ها

شما میتوانید در قسمت درباره ما مجوز ها و نشان های اعتماد مارا مشاهده کنید. همچنین لوگوی اعتماد در پایین صفحه سمت چپ قابل مشاهده میباشد.

اما چرا ما؟

خانواده سفر نیکان یکی از اهداف معنوی اش به ارزانی داشتن خدماتی نمونه برای معتمدین به این مجموعه را داراست. از این رو تمامی همکاران این مجموعه سعی دراند تا شما را در اوج لذت از سفرتان نگه داشته و در تمامی طول سفر پشتیبان و همراه شما باشند. در عهد نامه داخلی شرکت و همکاران به این نکته توجه ویژه ای شده است. شما میتوانید با خیال راحت سفر کنید و تمام ریزه کاری ها را به ما به ما بسپارید. به خانواده ما خوش آمدید.

جهت اطلاع از جزییات و  قیمت تفریحات با تخفیف ویژه با کارشناسان ما در تماس یاشید.

دفتر تهران :    021-28428410

دفتر جزیره ی کیش :    076-44467606

کارشناسان پشتیبانی و فروش:

     09125286710——- 09900993554

 WeCreativez WhatsApp Support
تیم پیشتیبانی ما آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان، در واتساپ (شبانه روزی)
👋 سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟