امروز : جمعه 22 تیر -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

کنسرت آرون افشار در کیش- خرید بلیط

کنسرت آرون افشار
خرید آنلاین بلیط کنسرت آرون افشار کیش 150,000 تومان خرید

 

کنسرت آرون افشار

کنسرت آرون افشار در کیش از لینک بالا به صورت آنلاین تهیه کنید.

 

بیوگرافی آرون افشار

این خواننده خوش صدا که هنوز بیوگرافی رسمی از او تهیه نشده است گفته می‌شود زاده مشهد است. آرون افشار فردی احساسی و خوش خنده می‌باشد که شما میتوانید در اینستگرام آرون افشار اورا دنبال کنید. آرون افشار از آن دسته خوانندگانی است که ترسی از اجرای زنده ندارد. این موضوع را وقتی مهمان برنامه خندوانه بود به اثبات رسانید. این خواننده جوان که توانسته در سن ۲۱ سالگی به معروفیت برسد خود را مدیون معین راهبر می‌داند، معین راهبر و آرون افشار باهم اقدام به انتشار ویدیو هایی در اینستگرام می‌کنند و همچنین آرون معین راهبر را مدیر هنری خود می‌داند. سوالی که خیلی ها در مورد آرون افشار دارند وضعیت تاهل این خواننده جوان می‌باشد که می‌توان به راحتی حدس زد که آرون هنوز ازدواج نکرده است.

سه تصویر از آرون افشار تصویر وسط آرون افشار همراه با معین راهبر

آثار هنری آرون افشار

جانم باش آهنگی که آرون با این آهنگ به شدت به معروفیت رسید دومین موسیقی اش بود که منتشر می‌شد. کمتر پیش می‌آید که خواننده ای بتواند با موسیقی های اولی اش بر سر زبان ها بی افتد ولی آرون افشار توانست به زودی و به خوبی به این شهرت برسد.

آهنگ های آرون افشار

اولین آهنگ آرون افشار با نام ترکم کردی در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ به صورت رسمی در سایت ها معتبر منتشر کرد بعد از ترکم کردی بود که آرون افشار آهنگ معروفش یعنی جانم باش را پس از یک سالو یک ماه و دو هفته بعد به انتشار رساند. یک سال اصلا زمان کمی نیست و این خود نشانی از صبر و پشت کار این خواننده جوان دارد. زنجیره زمانی پخش این آهنگ ها با آهنگ های طبیب ماهر و خط و نشان سرعت گرفت. ۹۸/۱۲/۱۲ طبیب ماهر پخش شد و یک ماه بعد از آن نیز خط و نشان پخش شد. یک ماه پس از خط و نشان در تاریخ ۹۸/۲/۸ دلشوره پخش شد. گیسو پریشان، یار قدیمی، شب رویایی و کجایی چهار آهنگ دیگر این خواننده بود که از تیر ۹۸ تا آذر ۹۸ پخش شد و به اثبات رسانید که موفقیت های قبلی او اصلا اتفاقی نبوده است. کجایی در بین اثار ارون افشار بیشترین بازدید اره داشته است. همچنین آخرین آهنگی که تا امروز از این خواننده آهنگ مادر می‌باشد.

رزرو و پشتیبانی :  ۰۹۹۰۰۹۹۳۵۵۴

۵/۵ (۲ نظر)

سوالات متداول درباره کنسرت آرون افشار

کنسرت آرون افشار در کیش چه زمانی انجام می شود؟

کنسرت این خواننده تاریخ 9 اسفند ماه 98 در جزیره زیبای کیش انجام میشود.

قیمت بلیط کنسرت آرون افشار در کیش چقدر است؟

قیمت بلیط کنست آرون افشار بین 150 تا 250 هزار تومان می‌باشد. تفاوت قیمت ها بسته به نزدیک یا دور بودن به جایگاه و همچنین عادی یا VIP بودنشان متفاوت است.

کنسرت آرون افشار در کیش در چه سالنی برگزار می شود؟

این کنسرت در سالن تالار شهر کیش برگزار میشود.

خرید آنلاین بلیط کنسرت آرون افشار کیش 150,000 تومان خرید

نظرات کاربران

خرید بلیط هواپیما | خدمات گردشگری | قیمت تور لحظه آخری | رزرو هتل | بلیط کنسرت | تفریحات کیش