امروز : سه شنبه 08 بهمن -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

خرید بلیط کنسرت بهنام بانی در کیش | 4 بهمن 1398 | تالار پرشین | خرید با اعتبار

کنسرت بهنام بانی

خرید آنلاین بلیط کنسرت بهنام بانی 150,000 تومان + اعتبار خرید

خرید

خرید بلیط کنسرت بهنام بانی در کیش

خرید بلیط کنسرت بهنام بانی در کیش با چند کلیک. برای خرید بلیط با تخفیف این کنسرت از بهنام بانی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

تغیر تاریخ کنسرت

کنسرت بهنام بانی باز هم کنسل شد. این چندمین باریست که این کنسرت به تعویق می افتد یا کنسل میشود

کنسرت بهنام بانی در کیش

4 بهمن 1398

 

درباره بهنام بانی

بهنام بانی پدرش را انگیزه ای قوی و راهنمایی مطمئن برای ورود این خواننده محبوب به هنر موسیقی میداند. پدر بهنام بانی اصالتا اهل آستارا و نوازنده آکاردئون بوده است. بهنام بانی در ۱۰ سالگی نزد استاد موسیقی اش که همان پدرش بود  تمرین موسیقی را شروع کرد. سپس در دوران نوجوانی بصورت حرفه‌ای نزد استادان موسیقی مانند محمد نوری به یادگیری موسیقی پرداخت. بهنام بانی در ادامه از سن ۱۹ سالگی از سال ۱۳۸۵ همزمان با دوران دانشجویی خود با گروه موسیقی روژان آشنا شد و با آن‌ها همکاری کرد که در این گروه مهدی یغمایی نیز حضور داشت. وی در مرداد ماه ۱۳۹۵ با قطعه علاقه خاص با آهنگسازی حامد برادران به شهرت رسید.

کنسرت بهنام بانی در کیش

بهنام بانی

بهنام بانی جزو یکی از خواننده هایی است که در این روزها طرفدار های زیادی دارد و این موضوع در کنسرت های اون نیز به راحتی به چشم می خورد.  او در اولین کنسرت خود توانست یک رکورد جدید را در مارکت موسیقی کشور به اسم خود ثبت کند. تمام بلیط های کنسرت اول بهنام بانی که در سالن همایش میلاد برگزار شد و ۴۱۰۰ صندلی بود، در مدت زمان کمتر از 15 دقیقه به طور کامل فروخته شد و از این جهت یک رکورد جدید در موسیقی کشور به نام وی ثبت گردید. قطعا این حجم از خرید بلیط کنسرت بهنام بانی چه در کیش و چه در شهر های دیگر نشانی از موفقیت او در این عرصه میباشد.

 

 

 

کنسرت بهنام بانی در کیش

 


شما عزیزان میتوانید بلیط کنسرت آقای بانی در کیش را به همراه تور کیش تهیه کنید و از تخفیف های ویژه بهره مند بشوید.

4.7/5 ( 3 نظر )

خرید آنلاین بلیط کنسرت بهنام بانی 150,000 تومان + اعتبار خرید

خرید
خرید بلیط هواپیما | خدمات گردشگری | قیمت تور لحظه آخری | رزرو هتل | بلیط کنسرت | تفریحات کیش

نظرات کاربران