امروز : جمعه 22 تیر -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

تور قشم از تهران | معرفی تور هوایی و تور زمینی قشم

تور قشم از تهران

برای تور قشم از تهران می‌توانید نحوه سفر خود را بصورت هوایی و زمینی انتخاب کنید.

تور هوایی قشم از تهران

تور هوایی قشم از تهران با اکثر ایرلاین ها به مقصد قشم انجام می‌شود. برای سفر هوایی به قشم از مهرآباد تهران سوار هواپیما شوید.  بعد از ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه به فرودگاه بین المللی قشم خواهید رسید.

علاقمندان سفر و هیجان، سفر هوایی و سفر دریایی به قشم را با هم ترکیب می‌کنند. بلیط هواپیما به مقصد بندرعباس تهیه کنید . سپس از طریق اسکله شهید حقانی بندرعباس با اتوبوس دریایی راهی قشم شوید.

 

تور زمینی قشم از تهران

اگر به دنبال تور ارزان قشم هستید، تور زمینی به قشم از تهران با قطار یا اتوبوس را گزینش کنید.

تور زمینی با قطار

بلیط قطار به مقصد بندرعباس خریداری و راهی شوید.. تقریبا ۱۹ ساعت در راه هستید.

بعد از رسیدن به بندرعباس باید به اسکه شهید حقانی بروید و با اتوبوس های دریایی حدودا یک ساعت راه دارید تا به قشم برسید. یادتان باشد درصورت آرام بودن دریا، اتوبوس های دریایی هر روز از ساعت ۶:۰۰ الی ۲۳ بین بندرعباس و قشم در رفت و آمد هستند.

تور زمینی با اتوبوس

برای رسیدن به قشم با اتوبوس، به مقصد بندرعباس بلیط اتوبوس تهیه کنید. از تهران تا بندرعباس حدودا ۱۲۸۶ کیلومتر هست.  پایانه بندرعباس که رسیدید با تاکسی به اسکله شهید حقانی بروید. اتوبوس‌های دریایی را سوار شوید، کمی استراحت کنید و لذت ببرید از عظمت دریا تا به جزیره قشم برسید.

سفر با ماشین شخصی

سفر به قشم با ماشین شخصی بسیار جالب است. از تهران بعد از تقریبا ۱۳ ساعت رانندگی به بندرعباس می‌رسید.

چنانچه تصمیم داشتید همچنان ماشین خود را تا قشم همراه داشته باشید باید حدود ۳۰ دقیقه دیگر رانندگی کنید. راه بندر پل را در پیش بگیرید. از بندر پل بعد از پرداخت هزینه ای برای حمل خودرو با لندینگ کرافت، سفری کمتر از یک ساعت در میان آبهای خلیج فارس خواهید داشت تا بندر لافت. از آنجا با کمی رانندگی از درگهان میگذرید و به قشم می‌رسید. لندینگ کرافت ها بصورت شبانه روزی کار می‌کنند.

 

برای رزرو تور قشم (تور هوایی قشم – تور زمینی قشم) با کارشناسان ما در سفر نیکان پارس در ارتباط باشید.

۵/۵ (۱ نظر)

نظرات کاربران

خرید بلیط هواپیما | خدمات گردشگری | قیمت تور لحظه آخری | رزرو هتل | بلیط کنسرت | تفریحات کیش