امروز : یکشنبه 27 خرداد -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

رزرو

اجاره ماشین النترا در کیش

تخفیف سفرنیکان برای شما 50,000 تومان
  • جدید

    در هر شبانه روز

    400,000 تومان

    350,000 تومان

قیمت اجاره در روز های مختلف متفاوت است. پس از ثبت رزرو ، کارشناسان ما برای اعلام قیمت و مشاوره با شما تماس میگیرند.

  • توضيحات

النترا

اجاره النترا در جزیره کیش

النترا (Elantra )  خودروی محبوب و شناخته شده ساخت کمپانی کره ای هیوندای موتور است که از سال ۱۹۹۰ تا کنون در ۶ نسل تولید شده و پنجمین نسل آن که از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ تولید شده است در ایران توسط شرکت آسان موتور عرضه می شود. این خودرو در سال ۲۰۱۱ عنوان خودروی سال آمریکای شمالی را از آن خود کرده است.(اجاره النترا در جزیره کیش)

این خودرو که یکی از محصولات پرفروش هیوندا است از نظر مشخصات فنی  از یک موتور ۴ سیلندر ۱.۸ لیتری با قدرت ۱۴۵ اسب بخار بهره می برد. این خودرو با سیستم گیربکس ۶ سرعته ی اتوماتیک مصرف سوخت شهری آن ۹.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. همچنین از نظر امکانات رفاهی و ایمنی دارای لیست بلند بالایی است.

برای اجاره هیوندای النترا این خودروی زیبای کمپانی کیا به بهترین قیمت ، با ما تماس بگیرید.

طراحی داخلی و امکانات 

طراحی داشبورد همچون برادران بزرگ تر خود سوناتا و آزرا دارای احجام اغراق آمیز ولی زیبا است که در نیوفیس نسبت به سری اول تغییراتی در جهت به روزتر شدن اعمال شده است همچون: تغییر حرکت دسته دنده به حالت ریلی و قرار گرفتن روکش چرم که در سری اول شما حرکت دسته دنده را می دیدید، عوض شدن جای کانال های تهویه وسط از قسمت زیرین به بالا و به صورت  عمودی، پدال ها با مدل استیل و اسپرت جایگزین شده و همچنین اضافه کردن نمایشگر برای سیستم تهویه به جای حالت دکمه ای سابق است.

مشخصات فنی