امروز : چهارشنبه 27 تیر -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

جنگ شبانه دینامیت شو در کیش

خرید آنلاین جنگ شبانه دینامیت شو در کیش 320,000 تومان خرید

جنگ شبانه دینامیت شو در کیش

جنگ شبانه دینامیت شو در کیش از آن دسته تفریح هایی بود که وقتی خودم وارد آن شدم سریعا از آن خوشم آمد. محیط، موسیقی و نورپردازی در کنار اجرای دوست داشتنی مجری و عوامل ترکیب برنده ای را برای آوردن خنده بر لب چیده بودند. خنده که چه عرض کنم. جایش نیست و گرنه میگفتم که داشتم در این شو شبانه از شدت خندیدن بیهوش میشدم.

ورودی سالن اجرا جنگ دینامیت شو

ورودی سالن اجرا

شروع برنامه دینامیت شو

موزیک و رقص نور اولین قلقلک هایی بود که دینامیت در نظر داشت. اگر کسی یادتان نیاورد خودتان پشت در هر چیزی به جز خنده و شادی را جا میگذارید و شروع میکنید به لذت بردن از لحظه های خوب، البته استثنا هم وجود دارد ولی خب من که میخواستم بخندم فقط!

خرید بلیط جنگ شبانه بابک شو

حاضر جواب تر از گوگل

کمتر دیده بودم استند آپ کمدینی با این حجم از اعتماد به نفس روی استیج خود را ثابت کند. این مجری توانا که خودرا در ابتدا معرفی میکند میگوید که چگونه هست و چه میخواهد بگوید. به دلیل حمایت از برنامه و متن و محتوای آن از به کار بردن عبارات متن معذوریم. ولی در همین حد بدانید که جواب های این مرد خوش خنده مانند جواب های گوگل در کمتر از یک ثانیه ظاهر میشوند. البته این حاضر جوابی به معنای بی ادبی نیست و برعکس. همه چیز هوشمندانه بود. خودتان خواهید دید و متوجه خواهید شد.

مطلب تصادفی : مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش

استعداد های عصر جدید

جای بسی خوشحالی بود دیدن استعداد هایی که شکوفا شده اند و حالا فرصتی برای اجرای نمایش هایشان دارند. نمایش با همان کیفیت درست جلوی چشمان شما بسیار جذاب میشود. جا داره از عوامل دینامیت شو تشکر کنم.

ما که خوب خندیدیم شما چی؟

بار ها شنیدید که خنده تاثیر مستقیمی بر روحیه انسان دارد. ما نیز از فرصت استفاده کردیم و به اندازه کافی خندیدیم و دیدگاه خودمان را برای شما نوشتیم. حالا نوبت شماست که بخندید و لذت بببرید و نظرات خود را برای ما بفرستید تا دیگران هم از آن استفاده کنند. ممنون از این که همراه ما بودید. لبتون خندون

 

۵/۵ (۱ نظر)

سوالات متداول جنگ دینامیت شو

قیمت جنگ دینامیت شو چه قدر است؟

قیمت بلیط از 85 هزارتومان شروع میشود.

ساعت شروع جنگ دینامیت شو چه زمانی هست؟

ساعت شروع جنگ دینامیت شو معمولا از ساعت 12 بامداد تا 3 بامداد میباشد.

خرید آنلاین جنگ شبانه دینامیت شو در کیش 320,000 تومان خرید

نظرات کاربران

خرید بلیط هواپیما | خدمات گردشگری | قیمت تور لحظه آخری | رزرو هتل | بلیط کنسرت | تفریحات کیش