امروز : جمعه 10 آذر -

آیا شعارهای کشورهای آسیایی را می شناسید؟

شعار کشورهای آسیایی

شعار کشورهای آسیایی

روسیه کشوری در منطقه اوراسیا است که از نظر مساحت، بزرگترین کشور دنیا محسوب می شود و بیشتر از یک هشتم منطقه ی قابل سکونت دنیا را تشکیل داده است و با ۱۴۴ میلیون نفر جمعیت، نهمین کشور پر جمعیت دنیا محسوب می شود. بخش اروپایی این کشور بیشتر از بخش آسیایی آن قابل سکونت است بطوریکه حدود ۷۷ درصد جمعیت این کشور در بخش اروپایی آن مستقر شده اند. آیا شعارهای کشورهای آسیایی را می شناسید؟
شعار گردشگری کشور روسیه: روسیه ی خودتان را آشکار کنید

جمهوری خلق چین در شرق قاره ی آسیا قرار گرفته است و با جمعیت ۱٫۳۸۱ بیلیون نفر، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب می شود. پایتخت این کشور بیجینگ نام دارد و چند سالی است به یک قطب اقتصادی بسیار قدرتمند در آسیا تبدیل شده است.
شعار کشور چین در صنعت گردشگری: چین هرگز مانند قبل نخواهد بود

کشور ژاپن از ۶۸۵۲ جزیره تشکیل شده است و جمعیت ۱۲۷ میلیونی آن، این کشور را به دهمین کشور بزرگ دنیا تبدیل کرده است. پایتخت این کشور، توکیو نام دارد و تقریبا ۹٫۱ میلیون نفر از جمعیت این کشور، در توکیو زندگی می کند.
شعار گردشگری کشور ژاپن: کشفیات بی پایان

هند کشوری شگفت انگیز در جنوب آسیا است که از نظر مساحت، هفتمین کشور بزرگ دنیا هست و با جمعیت ۱٫۲ بیلیون نفری اش، بزرگترین کشور دنیا محسوب می شود. هند یکی از خارق العاده ترین کشورهای دنیا از لحاظ دیدنی های بیشمار و فرهنگ بسیار بی نظیری که دارد، است.
شعار گردشگری کشور هند: هند غیر منتظره!

شاید بهترین تعریفی که از ترکیه بتوان داشت، این است ترکیه کشوری بین قاره ای است که بخشی از آن در قاره آسیا و بخش دیگر در قاره اروپا قرار گرفته است. ترکیه یک کشور دموکراتیک و سکولار با جمهوری پارلمانی است که فرهنگ بسیار غنی ای دارد. پایتخت این کشور آنکارا است اما قطعا بزرگترین، شناخته شده ترین، پر جاذبه ترین و معروفترین شهر آن استانبول است.
شعار گردشگری کشور ترکیه: مهمان ما باشید

ارمنستان (جمهوری ارمنستان) کشوری در جنوب قفقاز و در منطقه ی اوراسیا است که در غرب آسیا قرار گرفته است.
شعار گردشگری کشور ارمنستان: از ارمنستان دیدن کنید، جای زیباییست

گرجستان کشوری در منطقه ی قفقاز و شاهراه آسیای غربی و اروپای شرقی است که از غرب بوسیله ی دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان و از جنوب شرقی با آذربایجان احاطه شده است. پایتخت این کشور تفلیس لست که چند سالی است به یکی از مقصدهای گردشگری مورد توجه ایرانیان عزیز تبدیل شده است.
شعار گردشگری کشور گرجستان: بهترین لحظات زندگی تان را تجربه کنید

 

برای رزرو تفریحات قشم با بهترین قیمت میتونید از اینجا خرید کنید و با کارشناسان خبره آنها در تماس باشید ⇐ تماس قشم تفریحات

هتل و اقامتگاه رو میتونید با بهترین قیمت با یک کلیک رزرو کنید ← کلیک کن

۵/۵ ( ۱ نظر )

نظرات کاربران

خرید بلیط هواپیما | خدمات گردشگری | قیمت تور لحظه آخری | رزرو هتل | بلیط کنسرت | تفریحات کیش