خرید اینترنتی بلیط هواپیما – از آنجایی که خرید بلیط هواپیما برای تمام مسافران در دنیا امری انکارناپذیر است سفر نیکان بر آن شد تا با راه اندازی سیستم خرید بلیط هواپیما به تمام نقاط دنیا و تمام مسیرهای بین المللی بلیط هواپیما داخلی و خارجی بصورت بلیط های چارتری و بلیط های سیستمی را به مسافران ارائه دهد. از این رو شما مسافر گرامی که به دنبال بلیط هواپیمای ارزان قیمت و با کیفیت هستید می توانید با بهترین و ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما را از سفرنیکان خرید کنید و سفری با آرامش را با پروازهای شرکت های هواپیمایی مختلف به تمام نقاط دنیا برای خود رقم بزنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

راهنمای رزرو آنلاین بلیط

مرحله اول: جستجوی پرواز: اگر پرواز شما رفت است روی کلمه رفت در انتخاب بلیط هواپیما کلیک کنید و اگر رفت و برگشت است روی آن کلیک کنید.

  • برای انتخاب شهر یا کشور مبدا روی مبدا (شهر یا فرودگاه مبدا) کلیک کنید و در کادر بالا شهر یا کشور مبدا خود را وارد نمایید
  • برای انتخاب شهر یا کشور مقصد روی مقصد (شهر یا فرودگاه مقصد) کلیک کنید و در کادر بالا شهر یا کشور مقصد خود را وارد نمایید

مرحله دوم: انتخاب تاریخ پرواز: در این مرحله با کلیک روی تاریخ رفت باید تاریخ پرواز خود را انتخاب کنید

مرحله سوم: انتخاب تعداد نفرات بزرگسال و کودک و نوزاد است

مرحله چهارم: در این مرحله باید اطلاعات مسافران را وارد نمایید

مرحله پنجم: بعد از کلیک روی تایید و ادامه، پیش فاکتور رزرو بلیط هواپیما برای شما صادر خواهد شد

در مرحله پایانی روی پرداخت باید کلیک کنید تا با پرداخت مبلع بلیط هواپیما، همان لحظه بعد از پرداخت وجه بلیط هواپیما برای شما صادر شود و بلیط هواپیما خریداری شده را آنلاین می توانید دانلود نمایید. در واقع یک خرید اینترنتی بلیط هواپیما انجام داده اید و به هیچ دفتر مسافرتی مراجعه نکرده اید.

ضمن آرزوی پرواز خوش برای شما

سفرنیکان پارس