امروز : سه شنبه 01 مهر -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر
سیستم سپهر

آگهی تور های لحظه آخری تابستان 99 از آژانس های مسافرتی

مشاهده

جنگلی در مشهد که شب‌ها جیغ می‌کشد

جنگلی در اطراف مشهد که شب‌ها جیغ می‌کشد!

روستایی در نزدیکی طرقبه از توابع شهر مشهد وجود دارد که “سر برج” نام دارد و به دلیل رمزآلود بود آن شهرت یافته است. راز نهفته در این جنگل که به “جنگل جیغ” معروف است این است که شبها با تاریک شدن هوا صداهایی عجیب و ترسناک شبیه سوت یا جیغ به گوش می‌رسد. جنگلی در مشهد که شب‌ها جیغ می‌کشد.

– تعابیر مختلفی از این صداها وجود دارد. به گفته‌ی برخی، صدای جیغ شبیه صدای زنی است که زنده زنده در آتش می‌سوزد. اما برخی دیگر این صداها را به جیرجیرک‌هایی نسبت می‌دهند که بین درختان انبوه این جنگل وجود دارند . تعبیر دیگری هم وجود دارد که این صداهای دلخراش و عجیب را مربوط به اجنه و روح‌های سرگردانی می‌دانند که در جنگل زندگی می‌کنند.

– حال راز اصلی این جنگل چیست؟ طبق تحقیقات صورت گرفته کارشناسان در این منطقه، مشخص شد که جیرجیرک‌های بسیاری در درختان انبوه این جنگل پنهان شده‌اند و منبع تولید این صداهای عجیب و غریب هستند.

– با این وجود همچنان برخی از ساکنان منطقه معتقدند صداهایی که از درختان این منطقه به گوش می‌رسد؛ هیچ شباهتی به صدای جیرجیرک یا بادهای موزون بین شاخ و برگ درختان ندارد. چرا که وقتی این صداها شنیده می‌شود، حتی برگ یک درخت هم به دلیل باد تکان نمی‌خورد. بنابراین راز و رمز این جنگل همچنان در هاله ای از ابهام باقی مانده است.

برای سفر به مشهد با سفرنیکان در تماس باشید ما بهترین تور مشهد را برایتان مهیا می کنیم

safarnikan.com

07644455069

09347695613

 

تور مشهد

تور ارزان مشهد

0/5 ( 0 نظر )

نظرات کاربران

خرید بلیط هواپیما | خدمات گردشگری | قیمت تور لحظه آخری | رزرو هتل | بلیط کنسرت | تفریحات کیش