ورود به سیستم رزرواسيون سپهر

تور داخلی و خارجی ویژه ی نوروز 98| تور اقساطی نوروز 98

نوروز 98

در کشوری زندگی میکنیم که تعطیلات سال نو برخلاف سال میلادی در بهترین شرایط آب و هوایی از سال است. نوروز بهترین زمان ممکن برای سفری به دور از دغدغه ی کار و تحصیل فرزندان است.

بسیاری از کشور های همسایه ایران به دلیل ایام نوروز از مردم ما در کشورشان استقبال گرمی می کنند و برنامه هایی را برای ایام تعطیلات آن ها تدارک می بینند.این یک برد دو طرفه است.

کشورهای دیگری هم هستن که مثل ما نوروز را جشن میگیرند. این کشور ها بهترین مقاصد برای رزرو تور نوروز 98 هستند. تور گرجستان و تور باکو نمونه هایی از این مقاصد است که هم فرهنگ با زمستان را با شکوه تمام بدرقه و آماده ی میزبانی از بهار می شوند.

بهتر است در این ایام از کشور دوست و همسایه، ترکیه، برای رزرو تورهای نوروز 98 مانند تور استامبول و تور آنتالیا غافل نشویم. این کشور در این ایام یکی دیگر از بهترین مقاصد پیشنهادی ما به شما خواهد بود. چرا که آب و هوای تک تک شهرهایش برای شما سفری به یاد ماندنی را رقم خواهد زد.

تور هایی مثل تور تایلند و تور مالزی جز آن دسته از تور هایی هستند که به دلیل آب و هوای همیشه تابستانه خود در تمام ایام سال مورد توجه قرار می گیرند.  اما نکته ی قابل توجه برای رزرو تور تایلند 98 و رزرو تور مالزی 98 در ایام نوروز عدم هماهنگی تعطیلات کشور ما با تمام کشورهای غربی است و  به دلیل همین مغایرت است که شما میتوایند از این خلوتی نسبی به نفع خودتان استفاده کرده و به راحتی برای تک تک لحظه هایتان درهر زمان از روز برنامه ریزی کنید و به بازدید تمام جاذبه های گردشگری بپردازید.

 

پیشنهاد دیگر سفر نیکان به شما برای انتخاب مقصد تور نوروز 98، کشور پرطرفدار و نام آشنای دبی است. دبی به دلیل نزدیکی و آب وهوای مناسبش در آن ایام مقاصد ایده آلی برای اغلب ایرانی ها به شمار می رود.

بهتر است در کنار تمامی مقاصد خارجی از شهر های کشور عزیزمان در این ایام ساده نگذریم. جای جای میهن پهنار ایران در این ایام به شکوه هر چه تمام تر رسم دیرینه ی نوروز را به سبک و سیاق های محلی جشن می گیرند. تور کیش، تور اصفهان، تور شیراز، تور مشهد، تور یزد و تور کرمان از جمله تورهای داخلی نوروز 98 است.

اگر میخواهید دغدغه رزرو بلیط، رزرو هتل، برنامه ریزی تفریحات و حساب کتاب زمانمبندی را نداشته باشید کافی است با همکاران ما در آژانس سفرنیکان تماس بگیرید.

بهتر است از همین حالا برای رزرو تورهای نوروز 98 به صورت نقد یا اقساط اقدام کنید.

نظرات کاربران