امروز : چهارشنبه 29 آبان -
ورود به سیستم رزرواسيون سپهر

تفریحات گردشگری کیش

تفریحات گردشگری کیش

تفریحات گردشگری کیش شامل تفریحات دریایی , تفریحات هیجانی , کشتی های تفریحی ,رستورانهای موزیکال , جنگ های شبانه ,پارک آبی اوشن ,سافاری کیش,پارک دلفینها و باغ پرندگان ,کنسرت در کیش ,خدمات ماساژ درمانی کیش , اجاره ماشین در کیش و … میشود

خود تفریحات دریایی شامل غواصی, پاراسل , شاتل ,بنانا , فلای برد ,کایاک ,پدل بورد ,اسکوتر زیردریایی ,کیبل اسکی ,والیبال ساحلی
تفریحات هیجانی نیز شامل جایروکوپتر,باگی , بانجی جامپینگ, کارتینگ ,سینما 6بعدی ,قلعه وحشت ,سوارکاری ,شهربازی هایلند

تم پارک آبی اوشن کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

تم پارک آبی اوشن جزیره ی کیش جدیدترین و خارق العاده ترین تفریح کیش با فضایی زیبا و بازی های مختلف جدید، هیجان انگیز و سرگرم کننده در جزیره کیش افتتاح شد. بدون شک بزودی زود تم پارک آبی اوشن یکی از پرطرفدار ترین تفریحات گردشگری کیش خواهد بود و گوی سبقت را از تفریحات دیگر خواهد گرفت.

پیست باگی کیش

پیست خاکی باگی در جزیره زیبای کیش یکی از جالب ترین و مهیج ترین است که از نظر مسافران تور کیش تفریح بسیار محبوب و هیجان انگیزی به حساب می آید. طول جاده این پیست 400 متر است و افراد با ماشین های دو نفره مخصوص میتوانند باگی سواری

بانجی جامپینگ کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکو با ارتفاع های 40 و 60 متر میباشد، در این ورزش شما به وسیله یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد میکنید. ولی نیازی نیست که نگران افتادن یا جدا شدن طناب باشید چون اصول ایمنی به طور کامل در این وسیله رعایت شده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین طناب از برخورد شما به زمین جلوگیری میکند

بادی مارینا کیش

یکی از جدیدترین تفریحات آبی کیش پارک آبی و بادی مارینا است که در ساحل هتل مارینا پارک واقع شده است.قیمت این تفریح به ازای هر نفر 40 هزار تومان می باشد.

پدل برد جدیدترین تفریح آبی کیش

جدیدترین تفریح دیایی پدل برد است که  پارک آبی بادی مارینا و پارک کیبل اسکی با تخفیف ویژه جشنواره تابستانی کیش قابل ارائه می باشد.جنس این تخته‌ها بر اساس نوع استفاده متفاوت هستند مثل فیبر کربن، فیبر گلاس، چوب بامبو یا پی وی سی در مدلهای بادی.

 مدل Flat Water بهترین انتخاب برای افراد مبتدی و کسانی است که هدفشان لذت بردن از این وسیله است، این مدل از تخته های پدل برد پایداری بسیار بالایی دارند و شما مدت زمان بیشتری می توانید روی آن باشید و حتی ورزش یوگا روی آن انجام دهید، مزیت این تخته این است که عرض آن نسبت به سایر مدل ها بیشتر است و وزن بیشتری را تحمل می کند و شما می توانید به همراه کودک خود سوار آن بشوید.

آموزش و پرواز با گلایدر از تفریحات هیجانی جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

یکی از تفریحات لذتبخش  و پر از هیجان برای گردشگران و به ویژه جوانان در تور کیش پرواز گلایدربر فراز آسمان جزیره کیش است. پرواز با گلایدر فرصتی است برای تجربه هیجان انگیز پرواز که به علاقمندان این امکان را میدهد تا زیبایی های جزیره کیش را از آسمان تماشا کرده و لذت ببرند.

غواصی یکی از تفریحات گردشگری کیش

غواصی در کیش علاوه بر اینکه کاربردهای صنعتی، پژوهشی و نظامی دارد امروزه برای ورزش و  هم مورد استفاده قرار می گیرد. تجربه غواصی در دریای خلیج فارس و شناکردن با ماهی ها و جانوران دریایی کیش یکی از بهترین لحظات این تفریح دریایی می باشد. غواصی در کیش در همه‌ی فصل های سال امکانپذیر است و سایت‌های متفاوت بسیاری وجود دارد که برای هر رده تجربه از غواصگران وجود دارد. سایت های کم عمق کیش برای غواصی، حتی برای افرادی که تجربه غواصی ندارند مناسب است. وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی درکیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور کرده است.

فلای بورد کیش یکی از پرهیجان ترین تفریحات گردشگری کیش

فلای برد یکی از وسیله های ورزشی، تفریحی کیش است که شما می توانید با آن تا ارتفاعی حدود 12 متر بالاتر از سطح آب دریای خلیج فارس بروید و آزادانه پرواز و شیرجه بزنید. این نیروی محرکه بالابرنده فلای بورد توسط یک شلنگ که از جت اسکی به فلای بورد متصل است انتقال پیدا می کند و به شما امکان مانور می دهد. به تازگی این وسیله گرفته شده است که حدودا قیمت آن برای هر نفر 150 هزار تومان می باشد و شما می توانید از این تفریح لذت ببرید.

جایروکوپتر جدیدترین تفریح  مسافران کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

جزیره کیش جدیدا برای گردشگران یک تفریح بسیار هیجانی ایجاد کرده است به نام جایروکوپتر که ترکیبی از هواپیما و هلیکوپتر می باشد. این تفریح که از آن استقبال بسیار خوبی هم شده است به گردشگران کمک می کند که در فضایی امن و آرام تجربه پرواز هوایی بر روی خلیج فارس را داشته باشند و سواحل مرجانی کیش را از زاویه دیگری  ببینند. برای انجام دادن این پرواز باید از باند گلایدر فرودگاه بین المللی کیش استفاده کنید.

 

کیبل اسکی یکی دیگر از تفریحات گردشگری کیش

کیبل اسکی کیش از ورزش های هیجانی روی آب می باشد که از 35 سال پیش در کشور آلمان آغاز شده است و کشورهای معدودی مانند آمریکا، اسپانیا و ایتالیا دارای سایت این ورزش هستند. جزیره کیش به عنوان اولین کیبل اسکی شبانه دنیا  فعالیت خود را شروع کرده است. در این ورزش پایه هایی در آب قرار داده شده می شود که کابل های به آن وصل است و سر دیگر کابل در اختیار اسکی باز قرار می گیرد، برای به حرکت در آمدن اسکی باز، کشنده های قرار گرفته شده است که با سرعت 28 تا 60 کیلومتر در ساعت قدرت کشیدن دارد. مجموعه کیبل اسکی جزیره کیش تنها مجموعه این رشته ورزشی در ایران می باشد و همچنین بزرگترین مجموعه کیبل اسکی خاورمیانه است. خوبی این ورزش این است که شما نیازی به آموزش های پیشرفته ندارید و می توانید ساعت ها در این مجموعه کیش تفریح کنید.

کارتینگ از تفریحات دیگر کیش

کارتینگ جزو یکی و از رشته های بسیار مهیج اتومبیل رانی است که یک پست 800 متری به این ورزش اختصاص داده شده است. اصولا کارتینگ رشته مادر اتومبیل رانی می باشد و شما می توانید با ماشین های cc125 لذت رانندگی را تجربه کنید. اگر شما به صورت حرفه ای کارتینگ سواری کنید می توانید سرعتی حدود ۱۸۰ کیلومتر در ساعت را با این ماشین های کوچک تجربه کنید. پیست کارتینگ جزیره کیش جز بزرگترین پیست های خاورمیانه به شمار می رود.

کشتی های تفریحی از تفریحات دیگر جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

گشت و گذار و تفریح در دریای خلیج فارس همراه با کشتی های تفریحی این جزیره یکی از بهترین حس ها را به شما می دهد. در این تفریح می توانید بنا به سلیقه خود یکی از کشتی های موجود در اسکله را انتخاب و ساعت ها بر روی آب های خلیج فارس قایق سواری و از مرجانهای زیبا و ماهی های اطراف جزیره دیدن کنید. بعضی از کشتی های این جزیره دارای آکواریوم و یا کف شیشه ایی هستند که می توانید درون دریا را ببینید. علاوه بر این‌ها کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 9 شب شروع و تا ساعت یک بامداد ادامه دارند که همراه با گشت، پذیرایی و سرو شام در رستوران کشتی است.

پاراسل از تفریحات لذت بخش کیش

 

پاراسل از لذت بخش ترین سرگرمی های ساحلی جزیره کیش است و شما میتوانید همراه دوستان و خانواده خود سوار بر چتر پاراسل بشوید و به وسیله‌ی یک قایق با سرعت کشیده و اوج‌گیری هیجان انگیزی را احساس و منظره زیبایی از جزیره را ببینید. چتر پاراسل می تواند ارتفاعی بین 150-300 متر بالاتر از سطح دریا را برای شما فراهم می کند.

پلاژ بانوان یکی دیگر از تفریحات جزیره زیبای کیش

سواحل جزیره کیش برخلاف سواحل ماسه ای پوششی مرجانی دارد همچنین آب دریا در سواحل جزیره بسیار شفاف و زلال است به طوری که تا چند متری عمق آب به راحتی قابل دیدن می باشد. در سواحل جزیره کیش پلاژهایی ویژه بانوان و آقایان ساخته شده است که دارای امکانات مناسبی برای گردشگران فراهم شده است. این پلاژها در شمال جزیره قرار گرفته و امکاناتی همچون دوش آب شیرین، سایه‌بان و نورپردازی مناسب، سالن بدن سازی و نجات غریق دارد. این پلاژها در جزیره کیش مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته است و علاوه بر تمام اینها شما می توانید در حین شنا کردن به ماهی های اطراف بدنتان غذا بدهید که بسیار دیدنی و لذت بخش است.

بولینگ مریم از تفریحات جوان پسند کیش

این مجموعه یکی از سالن های زیبا ورزش بولینگ می باشد که دارای 16 خط است و طبق استاندارد های جهانی طراحی شده است. بولینگ مریم چشم انداز زیبای از دریا و جزیره را دارد که شما می توانید  قسمتی از اوقات فراغت خود را در این مجموعه پر کنید. مجموعه فرهنگی ورزشی بولینگ مریم در سال ۱۳۸۳ با هدف جذب خانواده ها و ایجاد محیطى امن و سالم جهت گذران وقت و تفریح احداث شده است که امروزه نیز یکی از بزرگترین سالن های بولینگ در ایران پس از انقلاب اسلامى مى باشد.

قلعه وحشت از دیگر تفریحات ترسناک کیش

یکی از مکانهای دیدنی که در جزیره کیش راه افتاده است قلعه وحشت می باشد که هیجان و ترس را برای شما رقم میزند. در مقایسه با دیگر تفریحات کیش، قلعه وحشت قیمت نسبتا مناسبی دارد به طوری که برای ورود به آن صف های بسیار طولانی شکل می گیرد پس اگر قصد سفر به کیش را دارید قلعه وحشت کیش را از دست ندهید.

جت اسکی یکی از تفریحات همیشگی و البته قدیمی کیش

یکی از تفریحات هیجانی جت اسکی سواری است. جت اسکی تقریبا نوعی موتور است که می توانید با آن با سرعت های بسیار بالا از روی موجها حرکت کنید. این جت اسکی ها تقریبا قیمت های بالای دارند ولی شما می توانید در اسکله های جزیره کیش آن را کرایه و لذت ببرید. فقط قبل از کرایه کردن لازم است بدانید بهتر است قوانین و مقررات استفاده از وسیله را رعایت کنید و از دور زدن درجا با جت اسکی خود داری کنید چون باعث مشکلاتی برای موتور آن می شود و از شما جریمه نقدی خواهند گرفت.

دوچرخه سواری در کیش از تفریحات دیگر این جزیره

در کیش دور تا دور جزیره پیست مخصوص دوچرخه سواری قرار گرفته است که یکی از طولانی ترین پیست های دوچرخه سواری در کشور می باشد. این مسیر حدود 51 کیلومتر است و مستقل از مسیر های اتومبیل بوده، بخش اصلی این مسیر موازی جاده دنیا می باشد که شما می توانید در این منطقه دوچرخه کرایه کنید و به صورت خانوادگی از این مسیر زیبا لذت ببرید.

اسکوتر برقی کیش 

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

اسکوترهای برقی همان دوچرخه یا موتورهای کوچک برقی هستند که می توانید به وسیله آن در جاده مخصوص دوچرخه سواری موتور سواری کنید و از زیبایی های جزیره کیش استفاده و اوقات خوشی را برای خود رقم بزنید. نیروی محرکه اسکوترها از باطری تامین شده به طوری که اگر کاملا شارژ شود تا یک ساعت یا بیشتر می توانید با آن به موتور سواری مشغول باشید. علاقه مندان این تفریح می توانند در مراکز تفریحی جزیره کیش از جمله اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان اسکوتر برقی را اجاره و استفاده کنند. فقط در حین استفاده از این وسیله بسیار مراقب باشید و تند نروید.

اسکوتر زیردریایی کیش

اسکوتر زیر دریایی کیش یکی دیگر از تفریحات هیجان انگیز جزیره کیش است که برای افراد بالای 12 سال مناسب میباشد، این تفریح بیشتر برای کسانی محبوب به نظر میرسد که تجربه غواصی یا شنا در زیر دریا را ندارند و میتوانند خیلی راحت، بدون نیاز به داشتن وسایل غواصی یا گواهینامه مخصوص در زیر آب های نیلگون جزیره کیش به گشت و گذار بپردازند. وسایل لازم برای استفاده از این وسیله: مایو، حوله و دمپایی.

ماهیگیری و تفریح در کلبه هور کیش

غربی ترین بخش جزیره کیش دارای ساحلی صخره ای و زیبا  است که به کلبه هور مشهور می باشد. این منطقه یکی از بهترین مناطق جزیره از نظر آرامش، وجود انواع ماهیان، صدف ها، لاک پشت ها می باشد. کلبه هور سبب شده گردشگران زیادی برای ماهیگیری، غواصی و تفریح به این قسمت جزیره بیایند و لذت ببرند. در کلبه هور برای رفاه ساکنان و گردشگران فضای تفریحی مناسبی از جمله آلاچیق، نیمکت، باربیکیو و نورافکن های بزرگ فراهم شده است. یکی از دیدنی ترین منظره های این منطقه قایق به گل نشسته نزدیک ساحل می باشد که در غروب آفتاب جز بهترین تصورهای دیده شده شما می تواند باشد.

جُنگ شبانه کیش از تفریحات گردشگری کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

بهترین تفریحات در جزیره کیش

یکی از سرگرمی های جزیره کیش، جنگ شبانه کیش می باشد. این گونه جنگ ها معمولا در هتل های مطرح جزیره کیش در سانس های مختلف و با اجرای بهترین شو من های ایران برگزار می شود. در این قسمت برای شما یک قطعه فیلم از جنگ ستارگان هتل ارم کیش با عنوان جیبوتی کجایی را برای شما قرار می دهیم.

 بیگ بال کیش

یکی از جالب ترین تفریحات کیش بیگ بال هستش که جدیدا به تفریحات گردشگری کیش اضافه شده است. در این تفریح شما داخل این توپ های حباب مانند می شوید و روی آب حرکت می کنید که لطف این بازی به گروهی بودنش است که هیجان واقعی اش را بتوانید حس کنید.

 

بهترین-تفریحات-در-جزیره-کیش-چیست؟

از دیگر تفریحات گردشگری کیش پیست باگی سواری، پارک دلفین ها، سواحل مرجانی، شبیه ساز پرواز، پیست اسکیت روی یخ و تفریحات دیگری همچون شاتل،بانانا و… می باشد.

تمامی تفریحات را می توانید به صورت آنلاین از سایت سفرنیکان به آدرس safarnikan.com رزرو کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید

 

رزرو تلفنی

72 – 076-44467606

021-28428410

09347695613

0/5 ( 0 نظر )
خرید بلیط هواپیما / خدمات گردشگری/ قیمت تور لحظه آخری / رزرو هتل / تور اقساطی ویژه
  • فروش و رزرو

    076 - 44467606
  • مشاوره

    021 - 28428410
  • پشتیبانی

    09900993554

نظرات کاربران